FORUM ΨΥΧΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Έκκληση βοήθειας για 36χρονη καρκινοπαθή

Πήγαινε κάτω

Έκκληση βοήθειας για 36χρονη καρκινοπαθή Empty Έκκληση βοήθειας για 36χρονη καρκινοπαθή

Δημοσίευση από trelostwnfm Δευ 19 Μάης 2014, 12:08

Έκκληση βοήθειας για 36χρονη καρκινοπαθή Trelos11

Αγαπητοί φίλοι, ονομάζομαι Πέτρος Λυμπερόπουλος και σας γράφω για ένα θέμα άμεσης ανάγκης.

Η αδερφή μου Γεωργία Λυμπερόπουλου εδω και 8 χρόνια δίνει μάχη με τον καρκίνο με όγκο στον εγκέφαλο. Δυστυχώς τα πράγματα δεν έχουν παει πολυ καλα τον τελευταίο καιρό γιατι η μετάσταση εχει προσβάλει την σπονδυλική στήλη και το αποτέλεσμα θα ειναι η ολική παράλυση αν δεν γίνει το χειρουργείο που χρειάζεται.

Το χειρουργείο λέγεται cyber knife laser και αυτο που θα κάνει ειναι να κρατήσει σε παύση το μέγεθος των όγκων ετσι ώστε να μην πειραχτουν νεύρα που θα οδηγήσουν την Γεωργία σε ολική παράλυση. Σκοπος ειναι να εχει μια αξιοπρεπή ποιότητα ζωής..

Το πρόβλημα ειναι οτι το χειρουργείο ειναι πολυ ακριβό και το Ιατροπολις που επισκεφθήκαμε μας ενημέρωσε πως η συμμετοχή ειναι 2000 ευρώ.

Ξέρω πως ειναι δύσκολοι καιροί για όλους με την κρίση που εχει χτυπήσει την χώρα μας ομως ο ιδιος ειμαι άνεργος με 2 άτομα στο σπίτι α.μ.ε.α. και τα χρέη να τρέχουν απο παντού.

Μπαίνω στον άχαρο και δύσκολο ρόλο να ζητήσω την βοήθεια όσων μπορούν για την αποπληρωμή αυτού του χειρουργειου και πραγματικά ευχαριστω εκ των προτέρων όσους μας βοηθήσουν.

Παρακάτω είναι αριθμός λογαριασμού όπου μπορεί ο καθένας να καταθέσει και το ελάχιστο γιατι κι αυτο ειναι σημαντικό για εμάς.

Πραγματικά ευχαριστω για τον χρόνο σας και για οποιαδήποτε πληροφορία μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζι μου...

ALPHA BANK - ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΙΒΑΝ - GR77-0140-2760-2760-0234-0011-600

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 697 068 8967 (Πέτρος Λυμπερόπουλος)

*agioritikovima.gr
trelostwnfm
trelostwnfm
Διαχειριστής

Άντρας
Δημοσιεύσεις : 490
Ηλικία : 44
Points : 1345
Ημερομηνία εγγραφής : 16/06/2011

http://trelostwnfmnews.blogspot.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης